Our services include the development, construction, operation and maintenance of solar power plants. Apart from the turn-key solar park we offer individual services separately, too.

PV power plant construction process

Feasibility study
Investment assessment, Technical study, ROI, DIA, Risk management
Technology selection
Hybrid, Off-grid, On-grid, State-of-the-art technology
Design engineering
Project design, Electrical design, Mechanical design, Civil design
Complete EPC
All necessary investment, Engineering, Design, Purchasing, Project management, Construction
O&M
Continuous monitoring, Regular reporting, Upgrade recommendations, Service, Corrective maintenance, Preventive maintenance
Development
EPC
O&M
Development

Příprava projektu před samotnou realizací je zvlášť u fotovoltaických elektráren zcela klíčová. Před započetím stavby provedeme detailní analýzu investičního záměru a jeho efektivnosti. Vyhodnotíme i vhodnost a dlouhodobou stabilitu místních podmínek. Obstaráme veškeré povolení a další dokumenty v souladu s legislativou dané země. Vybereme vhodnou technologii a vypracujeme projektovou dokumentaci.

EPC

A full-service package from a single source – Starting with a business opportunity, moving forward with design and procurement through to power plant construction, grid connection, approval and 25 years of life-time management, we are the right partner. With our deep understanding of operations and financing, we can manage projects to satisfy any needs.

Provoz a údržba

Fotovoltaické elektrárny vyžadují pro udržení svého výkonu důkladnou průběžnou péči. Provádíme údržbu, opravy, poskytujeme a řídíme provozní personál, připravujeme potřebnou dokumentaci a staráme se o vztahy s veřejností, s regulačními orgány, s pojišťovnami, s dodavateli a s dalšími subjekty.

Čištění solárních panelů

Nedílnou součástí péče o FVE elektrárnu je udržování panelů v čistotě. Používáme technologii SunBrush® mobile solar cleaning system využívající hydraulický kartáč upevněný na speciálně upraveném traktoru. Šetříme tak čas, personál i náklady. Nehrozí poškrábání panelů, systém se přizpůsobí všem konstrukcím včetně natáčecích panelů. Čištění nabízíme jak v rámci celkového provozu, tak i jako samostatnou službu.